Rezervasyon talebiniz alınmıştır.
En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Teşekkürler.

İLETİŞİM

24/7 Uçuş Rezervasyon
+90 530 549 52 32
sales.tavair@tav.aero

24/7 Hangar Rezervasyon
+90 530 549 53 96
ali.keskin@tgt.aero

T +90 212 463 30 00 (4066)
F +90 212 465 42 67

TAV Havacılık A.Ş.
GENEL HAVACILIK TERMİNALİ
BEŞYOL Sefaköy / İstanbul
tavair@tav.aero

GENEL MÜDÜR

Berrin Yer

(EXT) 4050-4060

berrin.yer@tav.aero

UÇUŞ İŞLETME MÜDÜRÜ

Birol Cumhur Güler

(EXT) 4066

cumhur.guler@tav.aero

YER İŞLETME MÜDÜRÜ

Serhat Sağlık

(EXT) 4066

Serhat.Saglik@Tav.Aero

MUHASEBE MÜDÜRÜ

Müge Aner

(EXT) 4072

muge.aner@tav.aero

KALİTE MÜDÜRÜ

Meriç Acar

(EXT) 4073

meric.acar@tav.aero

TEKNİK MÜDÜR

Erhan Bayrak

(EXT) 4065

erhan.bayrak@tav.aero

SATIŞ & TİCARET MÜDÜRÜ

Suzan Sayılı Eratik

(EXT) 4066

suzan.eratik@tav.aero

HANGAR MÜDÜRÜ

Ali Keskin

(EXT) 4071

ali.keskin@tgt.aero

OPERASYON MÜDÜRÜ

Fatih Frank Alparslan

(EXT) 4066

Frank.Alparslan@tav.aero